CREATIVE POLSKA

Sklep Internetowy
Strona główna Oferta Sklep Internetowy

Sklep Internetowy

Automatyka, napędy i części do bram

Witamy w naszym sklepie internetowym

Znajdą tu Państwo produkty, takie jak automatyka do bram przemysłowych oraz stosowanych na posesjach. Posiadamy zarówno kompletne zestawy, pojedyńcze akcesoria, części serwisowe przeznaczone do produktów przemysłowych.

W ofercie posiadamy także szlabany i zapory parkingowe. U nas można zaopatrzyć się np. w automaty do modeli rozwiernych, przesuwnych lub garażowych. Posiadamy także siłowniki i napędy do modeli dwuskrzydłowych oraz wiele innych niezbędnych elementów.

Zajmujemy się sprzedażą, montażem i profesjonalnym serwisem systemów, takich jak: automatyka,
napędy, siłowniki,
części do bram segmentowych lub garażowych,
piloty, nadajniki,
odbiorniki radiowe,
fotokomórki,
centrale strujące,
zapory i szlabany parkingowe.

W trosce o naszych Klientów, całość oferty została podzielona na działy, które ułatwiają korzystanie ze sklepu. Nasi pracownicy cały czas zapewniają  kompleksową i profesionalną obsługę przy doborze odpowiedniego asortymentu do Państwa potrzeb, niezależnie od tego, czy dotyczy to przemysłu, czy przeznaczone do użytku prywatnego.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i dokonania zakupu.

Wszystkie produkty pochodzą z Polskiej Dystrybucji, posiadają gwarancje ważną na terenie całej Rzeczypospolitej Polskiej.

Linecjonowany Partner Handlowy NICE logo_automatyka.jpg (24 KB)nice.png (826 b)

Partnerzy Handlowi :

images.png (3 KB)        Beninca.jpg (14 KB)    Facc.jpeg (43 KB)      GFA.jpeg (14 KB)        wisniowski-logo.png (84 KB)